e m p a r a t o r
...

Chrome Eklentisi

Eklentiyi Yükle

Chrome Eklentisi sayesinde ürünleri pazaryeri üzerinde analiz et. En çok satan ürünleri bul, detaylı incele, avantajları yakala.

Eklenti Özellikleri

Detaylı Ürün İnceleme

Tek tıkla pazaryerleri üzerinde ürünleri detaylı inceleyebilir, tahmini satış rakamları dahil bir çok veriyi yerinde görebilir. Ürünleri birbiri ile karşılaştırıp istediğiniz özelliğe göre sıralayabilirsiniz

Amazon Arbitraj

Arbitraj özelliği sayesinde Pazaryerinde gezerken Türkiye'de satılan ürünleri Amazonda bulabilir ve fiyatları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz.

Kâr Analizi

Ayrıntılı hesap makinesi sayesinde tüm Kdv hesabını kolayca yapabilir. Yanlış hesaplamadan Kârlılığınızı kolayca hesaplayabilirsiniz.

Image

Arbitraj yapmak içinMükemmel Çözüm

Trendyol, Hepsiburada, Mediamarkt, Teknosa, Morhipo ve daha birçok yerde kullanabilirsiniz.

Ürünü Pazaryerinde Bul

Pazaryeri içerisinde araştırmak istediğin ürünü bul. Sayfanın Sol üstünde Bulunan Arbitraj Butonuna bas ve fiyatları Kontrol et(Not: Eğer ürün barkodları satıcılar tarafından doğru girilmemiş ise Arbirtaj uygulaması ürünleri eşleştiremez)

Ürün Listesi Oluştur

Bulduğun ürünleri kaybetmek istemiyorsan barkodun yanındaki '+' Butonuna tıkla ve ürünü Arbitraj listene kaydet. Dilediğin zaman listeden kolaylıkla ürününü bul

Eklentiyi Yükle
Yukarı Çık