e m p a r a t o r
Web uygulaması ile

E-Ticaret Kapısını Emparator ile Açın

Hemen Başla

Emparator Web Uygulama Araçları

Ürün Araştırma

Trendyol, Hepsiburada, Amazon.tr ve N11'de dilediğiniz kategoride ürünü, dilediğiniz kriterlerde aratarak tespit edebilir. Bulduğunuz ürüne ait bütün verileri geçmişten günümüze ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Bu sayede hangi ürünü satacağınızı zarar etmeden ya da deneme yanılma yapmadan bulabilirsiniz.

Kelime Aracı

Kelimeler E-Ticarette talebi gösteren en önemli veridir. Emparator kelime aracı ile kategori bazlı listelenen milyonlarca ürünün kelime analizine tek tıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürününüzün en çok aranan kelimelerde ve kategori kelimeleri olarak hangi sırada olduğunu tespit etmek için Emparator'un size sunmuş olduğu sıralama bazlı kelime arama aracını kullanabilirsiniz.

Ürün Takibi

Yakın takibe almak istediğiniz kendi ürünleriniz veya rakip firma ürünlerini ürün takibi özelliği ile mercek altına alabilirsiniz. Üründeki veri değişimini günlük takip edebilir.Yanlızca satış sayıları ve fiyatının dışında ürünle alakalı tüm değişimleri günlük gözlemleyebilirsiniz.

Entegrasyon

Entegrasyon uygulamasıyla Trendyol ve Hepsiburada ki siparişlerinizi yakından takip edebilirsiniz. Masraflarınızı girerek carinizi anlık hesaplayabilirsiniz. Siparişleirni takip ederek ürünlerinizi satışa hazır hale getirebilirsiniz. Stok ve Fiyatlarınızı güncel tutabilirsiniz.

Arbitraj Listem

Türkiye'den ucuza alıp Amazon'da mı satıyorsunuz ? Yüzlerce listenin takibini yapmak gün geçtikçe zorlaşır. Emparator Chrome extension uygulaması ile kârlı bulduğunuz ürünleri tek tıkla Arbitraj listenize kaydedebilirsiniz. Arbitraj listem sayesinde platformlarda bulduğunuz ürünleri ve ASIN'leri bir daha aramak zorunda kalmayın.

Sıralama Bulucu

En çok aranan kelimelerde ürününüzün hangi sırada olduğunu bulmak için Sıralama Bulucuyu kullanabilirsiniz. Sıralama bulucu size sadece bir kelimede değil bir çok kelimede ürününüzün konumunu takip etmenize yardımcı olacaktır. Sıralama Bulucu sayesinde hangi kelimede reklam vermeniz gerektiğini bulacağınız gibi yaptığınız reklamların ürünleriniz üzerindeki etkilerini de takip edebilirsiniz.

Yukarı Çık